STAND-UP vystoupení – Jiří CHARVÁT

V sobotu 25.2.2023 od 20:00 v jídelním sále restaurace.

Na co se můžeš těšit?

Už tě unavuje předstírat, že máš osobnost? Bojíš se, že se přijde na to, že nevíš, co děláš? Jsi neustále se proměňující náladový prázdný zvrhlý proud vědomí, co zvenku vypadá jako člověk? Nejsi sám. Přijď prožít večer, který tě trpce rozesměje a hluboce uklidní. Celovečerní speciál toho nejlepšího z neuronové zahrádky jednoho z nejvýraznějších neexistujících stand-up komiků. Určeno zejména těm, kdo měli tu smůlu, že v téhle inkarnaci vyfasovali jako avatara nahatou opici.
Jiří CHARVÁT. Vedl tým copywriterů. Pak vykouřil halucinogenní žábu a zjistil, že neexistuje. „Já“ je iluze. Nemůžete si vybrat příští myšlenku. A tím pádem ani ambici, akci… nic. Další věc se prostě sama objeví ve vědomí na základě předchozích příčin. Tak teď píše a říká lidem to, co jim nenakládá, ale ulevuje: stand-upy, komediální přednášky, knihy a poezii. Moderuje. Přednáší. Vyučuje psaní, improvizaci a Probuzení. Fascinuje ho mysl a jazyk. Jeho misí je rozesmát, ulevit a probudit slovem.
Vstupné 250 Kč/osobu. Prodej vstupenek již nyní:
– v Restauraci U Svatého Víta
– v Potravinách U Víta (Topolová 899)
– přes e-mail: restaurace@usvatehovita.cz – napíšete jméno, telefon,  a počet vstupenek  (poznámku pokud chcete dárkovou verzi) – od nás obdržíte platební údaje. Po zaplacení vám zašleme vstupenky na váš e-mail.
– možnost zakoupit jako dárkový poukaz (viz níže) – doporučujeme osobní vyzvednutí
ZPĚT NAHORU